logo szpitala

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

c
a
b
Szanowni Państwo ,
    Z ogromną przyjemnością i dumą informujemy, iż trzy Kliniki ginekologiczno-położnicze Uniwersytetu Medycznego w Lublinie:
  • Katedra i Klinika Położnictwa i Perinatologii(kierownik : prof. Bożena Leszczyńska –Gorzelak )
  • II Katedra i Klinika Ginekologii (kierownik: prof. Tomasz Rechberger)
  • III Katedra i Klinika Ginekologii (kierownik: prof. Tomasz Paszkowski )
uzyskały z dniem 01.10.2018 r. decyzją  European  Board and College of Obstetric  and Gynaecology (EBCOG)  akredytację  jako Europejskie Centrum Szkolenia Podyplomowego w Ginekologii i Położnictwie ( European Training Centre in Obstetrics  and Gynaecology).

akredytacja

Decyzja o uzyskaniu  tej zaszczytnej akredytacji  zapadła po audycie delegatów EBCOG na czele z prof. J. Wladimirofem z Londynu. Powyższy audyt w sposób bardzo  szczegółowy i niezwykle wymagający ocenił jakość szkolenia podyplomowego w tych trzech jednostkach .  Przedmiotem tego audytu były profil  i jakość wykonywanych przez nas procedur, sposób i zakres zaangażowania w ich wykonywanie młodych adeptów sztuki  ginekologiczno-położniczej a także współpraca naszych Klinik z anestezjologami, neonatologami, władzami Uczelni oraz Dyrekcją Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie. Pozytywna opinia zespołu akredytacyjnego EBOG lokuje  Kliniki  w ekskluzywnym gronie najlepszych europejskich  centrów szkoleniowych w zakresie ginekologii i położnictwa, do którego to grona należy tylko kilka ośrodków w Polsce.
loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.