logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

ZAPROSZENIE NA WEBINAR - LECZENIE GUZÓW MÓZGU SYSTEMEM TERAPII Nanotherm - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

webinar polski

webinar angielski

W związku z organizacją webinaru przez SPSK Nr4, firmę MagForce oraz fundację ALIVIA w dniu 8.06.2020 z okazji Swiatowego Dnia Guza Mózgu, dla pacjentów oraz zainteresowanych lekarzy zarówno z Polski jak i zagranicy, zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

REJESTRACJA DLA JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO     >>>>>>>>

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

SPSK Nr 4 informuje, że w ramach realizowanego projektu „Profilaktyka przede wszystkim-wczesne wykrywanie reumatoidalnego zapalenia stawów” przyjęto pierwszych pacjentów z województwa lubelskiego i podkarpackiego (ponad 50 osób) z podejrzeniem RZS, u których wykonano  pogłębioną diagnostykę i którym zapewniono konsultacje u specjalisty.

Jednocześnie przypominamy, że przychodnie lekarza rodzinnego, zainteresowane prowadzeniem badań przesiewowych w tym kontekście, nadal mogą składać swoje oferty współpracy – aktualny nabór trwa do 31 sierpnia br. Wystarczy wypełnić ofertę, na formularzu przygotowanym przez szpital i odesłać ją w ww. terminie.

 

Informacja w BIP

Strona Projektu

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.