logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

ZAPROSZENIE NA WEBINAR - LECZENIE GUZÓW MÓZGU SYSTEMEM TERAPII Nanotherm - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

webinar polski

webinar angielski

W związku z organizacją webinaru przez SPSK Nr4, firmę MagForce oraz fundację ALIVIA w dniu 8.06.2020 z okazji Swiatowego Dnia Guza Mózgu, dla pacjentów oraz zainteresowanych lekarzy zarówno z Polski jak i zagranicy, zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

REJESTRACJA DLA JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO     >>>>>>>>

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

Pani Anna Sztal  pielęgniarka 

Oddziału Neurochirurgii i Neurochirurgii Dziecięcej
zdobyła tytuł Pielęgniarki Roku 2017

 

piel2018

Finał  XIII edycji Konkursu Pielęgniarka / Pielęgniarz Roku 2017 organizowany prze Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie odbył się 11 maja br. w Krakowie. Do rywalizacji przystąpiło 18 finalistek
i finalistów z 14 województw. Przewodnicząca Komisji Konkursowej, ogłaszając wyniki poinformowała o  bardzo wyrównanym poziomie finalistów.

Najlepszą okazała się, a tym samym zajęła I miejsce  Pani  Anna Sztal  pielęgniarka z naszego szpitala. Podczas uroczystej Gali  w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie odbyło się  wręczenie nagród. To wspaniałe widowisko zostało uświetnione koncertem krakowskiej śpiewaczki Pani Jadwigi Wrońskiej Madej.
 

Pani Annie Sztal   serdecznie gratulujemy
 i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.