logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

ZAPROSZENIE NA WEBINAR - LECZENIE GUZÓW MÓZGU SYSTEMEM TERAPII Nanotherm - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

webinar polski

webinar angielski

W związku z organizacją webinaru przez SPSK Nr4, firmę MagForce oraz fundację ALIVIA w dniu 8.06.2020 z okazji Swiatowego Dnia Guza Mózgu, dla pacjentów oraz zainteresowanych lekarzy zarówno z Polski jak i zagranicy, zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

REJESTRACJA DLA JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO     >>>>>>>>

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

Informujemy przychodnie POZ współpracujące ze szpitalem w ramach projektu z zakresu wczesnego wykrywania RZS, że opracowane zostało zestawienie dokumentów wymaganych na etapie 1 i 2 wizyty w POZ (tzw. check lista).

Dodatkowo publikujemy załączniki (przypisane do wizyty 1 i wizyty 2), które stanowią dokumentację niezbędną do rozliczenia wspomnianych wizyt. Dokumentacja powinna zostać dostarczona na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w wersji elektronicznej (w postaci skanów) w terminie do 3 dni roboczych od dnia udzielenia świadczenia (odbycia wizyty). Oryginały dokumentów będą dostarczane w systemie kwartalnym (do 3 dni roboczych od zakończenia kwartału) przesyłką poleconą/kurierską lub osobiście.

Jednocześnie przypominamy, że nadal trwa nabór przychodni do współpracy w ramach projektu – termin składania ofert upływa 7 maja br.

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.