logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

ZAPROSZENIE NA WEBINAR - LECZENIE GUZÓW MÓZGU SYSTEMEM TERAPII Nanotherm - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

webinar polski

webinar angielski

W związku z organizacją webinaru przez SPSK Nr4, firmę MagForce oraz fundację ALIVIA w dniu 8.06.2020 z okazji Swiatowego Dnia Guza Mózgu, dla pacjentów oraz zainteresowanych lekarzy zarówno z Polski jak i zagranicy, zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

REJESTRACJA DLA JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO     >>>>>>>>

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

SPSK Nr 4 realizuje projekt profilaktyczny z zakresu wczesnego wykrywania RZS. Aktualnie organizujemy grupy szkoleniowe dla personelu medycznego, po których będzie on mógł przystąpić do prowadzenia badań przesiewowych wśród pacjentów w wieku aktywności zawodowej, uskarżających się na dolegliwości reumatyczne. Obecnie ponownie ogłoszono konkursu na wybór przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej do współpracy przy projekcie. Oferty współpracy (na formularzu udostępnionym przez szpital) należy składać do 7 maja w Kancelarii szpitala lub dostarczyć pocztą elektroniczną. Informacje dotyczące współpracy znajdują się w treści ogłoszenia konkursowego.


Do pobrania:

Linki:

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.