logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

ZAPROSZENIE NA WEBINAR - LECZENIE GUZÓW MÓZGU SYSTEMEM TERAPII Nanotherm - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

webinar polski

webinar angielski

W związku z organizacją webinaru przez SPSK Nr4, firmę MagForce oraz fundację ALIVIA w dniu 8.06.2020 z okazji Swiatowego Dnia Guza Mózgu, dla pacjentów oraz zainteresowanych lekarzy zarówno z Polski jak i zagranicy, zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

REJESTRACJA DLA JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO     >>>>>>>>

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

Link do konkursu w Biuletynie Informacji Publicznej (BIP): Konkurs na wybór placówek podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) do współpracy w ramach projektu profilaktycznego z zakresu wczesnego wykrywania reumatoidalnego zapalenia stawów (RZS)

Organizator konkursu Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie, ze względu na nie wpłynięcie wymaganej liczby ofert w celu wyłonienia placówek POZ do współpracy, informuje (na podstawie punktu IV Procedura konkursowa, podpunkt 13) o wydłużeniu terminu składania ofertoraz możliwości przesyłania ofert drogą mailową i dokonuje modyfikacji treści ogłoszenia w tym kontekście.

 

Dotychczasowy punkt IV Procedura konkursowa podpunkty 4 i 5:

„4.Oferty pisemne w zamkniętych kopertach oznaczonych informacją „Oferta w ramach naboru dotyczącego wyboru placówek podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) do współpracy w ramach realizacji projektu pt. Profilaktyka przede wszystkim-wczesne wykrywanie reumatoidalnego zapalenia stawów u osób w wieku aktywności zawodowej w woj. lubelskim, świętokrzyskim, podkarpackim i mazowieckim – projekt pilotażowy Kliniki Reumatologii i Układowych Chorób Tkanki Łącznej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie”,  należy składać do dnia 23 stycznia 2018 r. do godziny 13:00 w Kancelarii Ogólnej, pokój nr 103, I piętro (budynek główny SPSK Nr 4), ul. Jaczewskiego 8, 20-954 Lublin.”

  1. Otwarcie ofert nastąpi w 123, I piętro (budynek główny) dnia 23 stycznia 2018 r. o godz. 13.30.”

 

uzyskuje brzmienie:

„4. Oferty pisemne w zamkniętych kopertach oznaczonych informacją „Oferta w ramach naboru dotyczącego wyboru placówek podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) do współpracy w ramach realizacji projektu pt. Profilaktyka przede wszystkim-wczesne wykrywanie reumatoidalnego zapalenia stawów u osób w wieku aktywności zawodowej w woj. lubelskim, świętokrzyskim, podkarpackim i mazowieckim – projekt pilotażowy Kliniki Reumatologii i Układowych Chorób Tkanki Łącznej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie”,  należy składać do dnia 16 lutego 2018 r. do godziny 13:00 w Kancelarii Ogólnej, pokój nr 103, I piętro (budynek główny SPSK Nr 4), ul. Jaczewskiego 8, 20-954 Lublin. Istnieje również możliwość przesłania zeskanowanej oferty drogą elektroniczną, za pośrednictwem poczty e-mail, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W takim przypadku, Oferent zobowiązuje się do dostarczenia oryginałów dokumentów pocztą tradycyjną przed podpisaniem umowy o współpracy, nie później niż w przeciągu 3 dni od uzyskania informacji o wyłonieniu placówki do współpracy.

  1. Otwarcie ofert nastąpi w 123, I piętro (budynek główny) dnia 16 lutego 2018 r. o godz. 13.30.”

 

Jednocześnie informujemy, że spośród dotychczas złożonych ofert, Organizator konkursu wyłoni placówki spełniające kryteria formalne, z którymi podpisze umowy o współpracy, zaś w ramach wydłużonej procedury dokona wyboru brakującej liczby placówek, by łącznie było ich 100.

Prosimy o uwzględnienie wskazanej modyfikacji oraz zapraszamy do składania ofert współpracy, w terminie do 16 lutego 2018 r.

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.