logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

ZAPROSZENIE NA WEBINAR - LECZENIE GUZÓW MÓZGU SYSTEMEM TERAPII Nanotherm - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

webinar polski

webinar angielski

W związku z organizacją webinaru przez SPSK Nr4, firmę MagForce oraz fundację ALIVIA w dniu 8.06.2020 z okazji Swiatowego Dnia Guza Mózgu, dla pacjentów oraz zainteresowanych lekarzy zarówno z Polski jak i zagranicy, zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

REJESTRACJA DLA JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO     >>>>>>>>

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

W dniach 21-23 czerwca 2017 specjaliści z Kliniki Kardiologii kierowanej przez Prof. Andrzeja Wysokińskiego przeprowadzili zabiegi usuwania uszkodzonych elektrod u pacjentów z rozrusznikami serca z wykorzystaniem lasera ekscymerowego.

Zespół Pracowni Elektroterapii wraz z Prof. Brigitte Osswald z Kliniki Kardiochirurgii Uniwersytetu w Dusseldorfie przeprowadzili skuteczne zabiegi w sali hybrydowej SPSK 4.

Klinika Kardiologii planuje wykonanie ok.100-150 zabiegów tego typu w ciągu roku. Jest to kolejny nowy typ zabiegów z wykorzystaniem lasera wykonywanych w Klinice Kardiologii.

hybryda

Od zeszłego roku Dr hab. Piotr Waciński wykonuje też zabiegi udrażniania naczyń wieńcowych z wykorzystaniem lasera. W chwili obecnej Klinika Kardiologii SPSK4 jest jedynym ośrodkiem w Polsce, który wykonuje tego typu operacje.

Prof. Osswald zadeklarowała chęć rozszerzenia  dalszej współpracy z Kliniką Kardiologii.

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.