logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

ZAPROSZENIE NA WEBINAR - LECZENIE GUZÓW MÓZGU SYSTEMEM TERAPII Nanotherm - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

webinar polski

webinar angielski

W związku z organizacją webinaru przez SPSK Nr4, firmę MagForce oraz fundację ALIVIA w dniu 8.06.2020 z okazji Swiatowego Dnia Guza Mózgu, dla pacjentów oraz zainteresowanych lekarzy zarówno z Polski jak i zagranicy, zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

REJESTRACJA DLA JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO     >>>>>>>>

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

Miło jest nam powitać Państwa na nowej stronie internetowej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie.
Za jej pośrednictwem chcemy dostarczyć naszym Pracownikom informacji dotyczących spraw bieżących Szpitala.

W tym celu zapraszamy do odwiedzania zakładek:

  • Aktualności,
  • Nasza Działalność,
  • Nagrody,
  • Galeria Zdjęć.

Chcielibyśmy również za jej pośrednictwem umożliwić naszym Pacjentom większy dostęp do informacji niezbędnych przed złożeniem nam wizyty.
W tym celu polecamy zakładki:

  • Dla Pacjenta,
  • SOR,
  • Izba Przyjęć Planowych,
  • Izba Przyjęć Ginekologiczno-Położnicza.

Mamy nadzieję, że nowa strona internetowa spotka się z przychylnym odbiorem przez media, przyjaciół i wszystkich, dla których problemy Szpitala i wydarzenia mające w Szpitalu miejsce mogą być ważne. Zachęcamy do przesyłania do nas uwag na tematnowej strony internetowej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  

Jednocześnie informujemy,że prace nad stroną internetową Szpitala wciąż trwają,w związku z czym prosimy o życzliwe potraktowanie jej niedoskonałości.

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.