logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

ZAPROSZENIE NA WEBINAR - LECZENIE GUZÓW MÓZGU SYSTEMEM TERAPII Nanotherm - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

webinar polski

webinar angielski

W związku z organizacją webinaru przez SPSK Nr4, firmę MagForce oraz fundację ALIVIA w dniu 8.06.2020 z okazji Swiatowego Dnia Guza Mózgu, dla pacjentów oraz zainteresowanych lekarzy zarówno z Polski jak i zagranicy, zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

REJESTRACJA DLA JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO     >>>>>>>>

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

Dyrekcja SPSK – 4 w Lublinie wraz z Działem Nadzoru Sanitarno – Epidemiologicznego, zaprasza do udziału w szkoleniu dla pracowników SPSK – 4 w Lublinie, realizowanego w ramach projektu edukacyjnego:

Szkolenie odbędzie się 28.02.2017r. w godz. 11.00 – 11.45 w Sali Konferencyjnej na Bloku Operacyjnym.

Polska Federacja Szpitali z niepokojem obserwuje, że co roku identyfikuje się od dwóch do trzech tysięcy osób, u których po raz pierwszy wykrywa się infekcję HCV. Brak lub niska świadomość personelu medycznego i szkoleń z zakresu profilaktyki WZW C są jedną z przyczyn szerzenia się zakażenia, a to wiąże się nie tylko z tragedią wystąpienia choroby, lecz także z coraz bardziej powszechnymi roszczeniami odszkodowawczymi.

Dzięki dostępnym od niedawna nowoczesnym terapiom o bardzo wysokiej skuteczności, nawet do 100% chorych ma szanse na wyleczenie, co może wpływać na zahamowanie szerzenia się epidemii, a w przyszłości być może eradykacji wirusa.

W ramach realizacji projektu zapraszamy na wykład:

„Szpitale przeciw HCV – od diagnozy do eradykacji wirusa”

– dr hab. n. med. Krzysztof Tomasiewicz.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.