logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

ZAPROSZENIE NA WEBINAR - LECZENIE GUZÓW MÓZGU SYSTEMEM TERAPII Nanotherm - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

webinar polski

webinar angielski

W związku z organizacją webinaru przez SPSK Nr4, firmę MagForce oraz fundację ALIVIA w dniu 8.06.2020 z okazji Swiatowego Dnia Guza Mózgu, dla pacjentów oraz zainteresowanych lekarzy zarówno z Polski jak i zagranicy, zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

REJESTRACJA DLA JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO     >>>>>>>>

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

W dniu 9 lutego 2017roku dr n. med. Marian Przylepa Dyrektor Naczelny SPSK-4 wręczył nagrody i pogratulował laureatkom: mgr piel. Edycie Kocot z Oddziału Neurochirurgii i Neurochirurgii Dziecięcej i lic. piel. Agacie Szlachta z Oddziału Kardiochirurgii za zajęcie pierwszego miejsca w Etapie Wojewódzkim Konkursu „Pielęgniarka Roku 2016”. 


spot piel 2017 1

Dyrektor przekazał wyrazy uznania za odwagę, zdrową rywalizację i chęć uczestniczenia w ważnej dla pielęgniarek inicjatywie. Gratulował znakomitych wyników i zajętych miejsc, życząc dalszego rozwoju, satysfakcji z pracy i wielu osiągnięć na płaszczyźnie zawodowej.

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.