logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

ZAPROSZENIE NA WEBINAR - LECZENIE GUZÓW MÓZGU SYSTEMEM TERAPII Nanotherm - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

webinar polski

webinar angielski

W związku z organizacją webinaru przez SPSK Nr4, firmę MagForce oraz fundację ALIVIA w dniu 8.06.2020 z okazji Swiatowego Dnia Guza Mózgu, dla pacjentów oraz zainteresowanych lekarzy zarówno z Polski jak i zagranicy, zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

REJESTRACJA DLA JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO     >>>>>>>>

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie otrzymał certyfikat poświadczający udział w 2016 roku w badaniu punktowym występowania zakażeń szpitalnych związanych z opieką zdrowotną i zużycia antybiotyków (PPSHAI&AU) zgodnym z metodologią opracowaną przez ECDC (Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób).

Europejskie badanie Point Prevalence Survey of Healthcare Associated Infections przeprowadzone zostało zgodnie z metodologią opracowaną przez ECDC. Badanie punktowe PPS jest koordynowane w Polsce przez Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy UMK w Toruniu we współpracy z Zakładem Epidemiologii i Mikrobiologii Klinicznej Narodowego Instytutu Leków w Warszawie.

Celem badania PPS – EU HAI&AU jest ocena występowania zakażeń szpitalnych i stosowania antybiotyków w dobrze scharakteryzowanej populacji pacjentów.

W SPSK 4 badanie prowadzone i koordynowane jest przez Zespół Zapobiegania i Zwalczania Zakażeń Szpitalnych we współpracy z przedstawicielami poszczególnych klinik i oddziałów, w okresie 10 – 25.05.2016r.

certyfikat 2016

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.