logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

ZAPROSZENIE NA WEBINAR - LECZENIE GUZÓW MÓZGU SYSTEMEM TERAPII Nanotherm - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

webinar polski

webinar angielski

W związku z organizacją webinaru przez SPSK Nr4, firmę MagForce oraz fundację ALIVIA w dniu 8.06.2020 z okazji Swiatowego Dnia Guza Mózgu, dla pacjentów oraz zainteresowanych lekarzy zarówno z Polski jak i zagranicy, zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

REJESTRACJA DLA JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO     >>>>>>>>

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

statuetka vipW dniu 07.10.2016 odbyła się IV edycja gali "Magazynu VIP". Statuetki VIP wręczono instytucjom i osobistościom uhonorowanym za dokonania w sferze kultury, biznesu, nauki i innych dziedzin życia publicznego. W Ochronie Zdrowia statuetki VIP 2016 trafiły w ręce menadżerów, którzy efektywnie łączą dążenia biznesowe z troską o dobro pacjentów. W ten sposób doceniono działalność trzech najskuteczniej zarządzanych podmiotów medycznych i skuteczność osób odpowiedzialnych za ich codzienne funkcjonowanie oraz rozwój. Tegoroczni laureaci to:

  1. Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie
  2. Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku
  3. Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.