logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

ZAPROSZENIE NA WEBINAR - LECZENIE GUZÓW MÓZGU SYSTEMEM TERAPII Nanotherm - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

webinar polski

webinar angielski

W związku z organizacją webinaru przez SPSK Nr4, firmę MagForce oraz fundację ALIVIA w dniu 8.06.2020 z okazji Swiatowego Dnia Guza Mózgu, dla pacjentów oraz zainteresowanych lekarzy zarówno z Polski jak i zagranicy, zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

REJESTRACJA DLA JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO     >>>>>>>>

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

W związku z nadchodzącym Międzynarodowym Dniem Wcześniaka, który jest obchodzony w dniu 17 listopada, SPSK-4 podejmie szereg akcji promujących obchody. Fasada Szpitala zostanie oświetlona w kolorze fioletowym. Kolor fioletowy jest międzynarodowym symbolem święta dzieci urodzonych przedwcześnie, a uznanym i propagowanym sposobem obchodzenia tego święta jest podświetlanie fasad budynków na fioletowo w dniu 17 listopada.

Dodatkowo personel Oddziału Intensywnej Terapii Noworodka zorganizuje w obrębie OITN (Oddział Intensywnej Terapii Noworodka) atrakcje związane z tym świętem dla rodziców dzieci aktualnie przebywających w oddziale, w postaci udekorowania oddziału fioletowymi skarpetkami niemowlęcymi. Ponadto zorganizowane zostaną dodatkowe konsultacje neurologopedy i fizjoterapeuty, wykłady prowadzone przez lekarzy OITN dla rodziców, spotkania rodziców wcześniaków obecnie przebywających w oddziale z rodzicami wcześniaków, które aktualnie mają już co najmniej 2-3 lata.

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.