logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

ZAPROSZENIE NA WEBINAR - LECZENIE GUZÓW MÓZGU SYSTEMEM TERAPII Nanotherm - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

webinar polski

webinar angielski

W związku z organizacją webinaru przez SPSK Nr4, firmę MagForce oraz fundację ALIVIA w dniu 8.06.2020 z okazji Swiatowego Dnia Guza Mózgu, dla pacjentów oraz zainteresowanych lekarzy zarówno z Polski jak i zagranicy, zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

REJESTRACJA DLA JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO     >>>>>>>>

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

W dniu 24 czerwca 2016 roku Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie odwiedziła delegacja Centralnego Szpitala Miejskiego w Równem na Ukrainie, na czele z Dyrektorem Jewgeniuszem Kuczerukiem. Delegacja liczyła 38 osób, a w jej skład wchodzili przedstawiciele zawodów medycznych, to jest lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci oraz pracownicy administracyjni. Delegacja z Ukrainy zapoznała się z formułą zarządzania naszym Szpitalem, zwiedziła wybrane przez siebie oddziały Szpitala oraz komórki działalności pomocniczej między innymi sterylizację.

Wizyta ta jest kontynuacją wspólnych działań naszych Szpitali wynikających z podpisanej w dniu 16 maja 2015 roku umowy o współpracy, która obejmuje wzajemną wymianę personelu lekarzy i pielęgniarek, możliwość leczenia pacjentów z Ukrainy w SPSK-4 oraz wymianę wzajemnych doświadczeń.

Centralny Szpital Miejski w Równem liczy blisko 900 łóżek i rocznie leczy ponad 25 tysięcy pacjentów. W swojej strukturze posiada wiele oddziałów, w tym m.in. specjalistyczne takie jak na przykład: neurochirurgia, kardiologia (w tym interwencyjna i intensywna), ortopedia i traumatologia, chirurgia. Szpital posiada 13 sal operacyjnych i jest jedyną placówką realizującą świadczenia zdrowotne dla osób dorosłych w 250-tysięczny mieście.

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.