logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

ZAPROSZENIE NA WEBINAR - LECZENIE GUZÓW MÓZGU SYSTEMEM TERAPII Nanotherm - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

webinar polski

webinar angielski

W związku z organizacją webinaru przez SPSK Nr4, firmę MagForce oraz fundację ALIVIA w dniu 8.06.2020 z okazji Swiatowego Dnia Guza Mózgu, dla pacjentów oraz zainteresowanych lekarzy zarówno z Polski jak i zagranicy, zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

REJESTRACJA DLA JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO     >>>>>>>>

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

W dniu 20 czerwca 2016 roku Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie odwiedziła osiemnastoosobowa grupa lekarzy i środowisk medycznych ze stolicy Kazachstanu Astany pod przewodnictwem Prof. Dr. Kuralbay Kurakbeyev Head of Health Managment and Economics Department Kazakh National Medical University after S.D. Asfendiyarov.

Wizyta w naszym Szpitalu jest jednym z wielu punktów programu, które przedstawiciele Kazachstanu mają w planie zrealizować, w związku z chęcią zapoznania się z polskim systemem ochrony zdrowia oraz nauczenia się nowoczesnych metod organizacji zdrowia oraz zarządzania. W ramach tego programu uczestniczą oni w wykładach i szkoleniach prowadzonych przez nasze uczelnie wyższe oraz zwiedzają podmioty lecznicze na każdym poziomie opieki, tj. podstawową opiekę zdrowotną, ambulatoryjną opiekę specjalistyczną oraz lecznictwo szpitalne na poszczególnych poziomach referencyjnych. Zdobyta wiedza oraz przekazane nasze doświadczenia pozwolą na opracowanie założeń i budowę nowego systemu ochrony zdrowia w Kazachstanie.

Nasza placówka została wybrana przez stronę z Kazachstanu jako przedstawiciela najwyżej wyspecjalizowanej grupy podmiotów leczniczych, które realizuję świadczenia zdrowotne na najwyższym poziomie oraz współpracują z uczelniami medycznymi.

W Szpitalu odbyły się dwa spotkania, podczas których Dyrekcja przedstawiła zasady funkcjonowania sytemu ochrony zdrowia w Polsce, zasady funkcjonowania Szpitala Klinicznego i jego powiązanie w zakresie dydaktyki i nauki z Uniwersytetem Medycznym. Grupa zwiedziła Szpital i zapoznała się z funkcjonowaniem poszczególnych komórek organizacyjnych m.in. Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym, Polikliniką, Blokiem Operacyjnym, Kliniką Położnictwa.

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.