logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

ZAPROSZENIE NA WEBINAR - LECZENIE GUZÓW MÓZGU SYSTEMEM TERAPII Nanotherm - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

webinar polski

webinar angielski

W związku z organizacją webinaru przez SPSK Nr4, firmę MagForce oraz fundację ALIVIA w dniu 8.06.2020 z okazji Swiatowego Dnia Guza Mózgu, dla pacjentów oraz zainteresowanych lekarzy zarówno z Polski jak i zagranicy, zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

REJESTRACJA DLA JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO     >>>>>>>>

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

W dniu 27.04.2016 roku odbyła się uroczystość będąca podsumowaniem plebiscytu Kuriera Lubelskiego, w ramach którego Czytelnicy wybierali najlepszych lekarzy specjalistów, lekarzy medycyny rodzinnej, publiczne i niepubliczne placówki medyczne. Ideą rankingu jest wyróżnienie lekarzy oraz placówek ochrony zdrowia, którzy cieszą się zaufaniem i uznaniem pacjentów.

Tegoroczna edycja była czwartą odsłoną plebiscytu. Czytelnicy oddali ponad 140 tys. głosów. Zdaniem Czytelników Kuriera wśród zgłoszonych kandydatur, najlepszą publiczną placówką medyczną jest nasz Szpital, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie. Warto podkreślić, że pierwsze miejsce SPSK 4 w kategorii placówek publicznych zajął już po raz trzeci z rzędu.

statuetka za zajecie 1 miejsca w Plebiscycie Kuriera Lubelskiego dyplom za zajecie 1 miejsca w Plebiscycie Kuriera Lubelskiego

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.