logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

ZAPROSZENIE NA WEBINAR - LECZENIE GUZÓW MÓZGU SYSTEMEM TERAPII Nanotherm - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

webinar polski

webinar angielski

W związku z organizacją webinaru przez SPSK Nr4, firmę MagForce oraz fundację ALIVIA w dniu 8.06.2020 z okazji Swiatowego Dnia Guza Mózgu, dla pacjentów oraz zainteresowanych lekarzy zarówno z Polski jak i zagranicy, zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

REJESTRACJA DLA JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO     >>>>>>>>

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

W dniu 10.03.2016 o godz. 12.00 odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatu dla lądowiska helikopterów, które ostatnio zostało w związku z tym zmodernizowane. Lądowisko powstało kilkanaście lat temu. Od tego czasu zmieniły się wymogi bezpieczeństwa oraz standardy postępowania, dlatego modernizacja była konieczna. Tylko w tym roku lądowisko obsłużyło helikoptery z 26 pacjentami głównie transportowanych do SPSK4. Wręczenie certyfikatu przez Dyrektora Departamentu Lotnisk Urzędu Lotnictwa Cywilnego jest potwierdzeniem spełnienia przez lądowisko wymogów Urzędu Lotnictwa Cywilnego oraz sprawia ,że nie będą mogły przy nim powstać budowle, które uniemożliwiałyby lub utrudniałyby lądowanie helikopterom.

Uroczystości uczestniczyli przybyli goście m.in. przedstawiciele władz Uniwersytetu Medycznego, Dyrekcji SPSK 4 oraz USD jaki też przedstawiciele władz samorządowych miasta Lublina oraz województwa lubelskiego.

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.