logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

ZAPROSZENIE NA WEBINAR - LECZENIE GUZÓW MÓZGU SYSTEMEM TERAPII Nanotherm - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

webinar polski

webinar angielski

W związku z organizacją webinaru przez SPSK Nr4, firmę MagForce oraz fundację ALIVIA w dniu 8.06.2020 z okazji Swiatowego Dnia Guza Mózgu, dla pacjentów oraz zainteresowanych lekarzy zarówno z Polski jak i zagranicy, zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

REJESTRACJA DLA JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO     >>>>>>>>

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

Informujemy, iż Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie znalazł się w gronie laureatów „Skrzydeł Zdrowego Biznesu 2016 r.” - rankingu szpitali wg Dziennika Gazety Prawnej, spełniając wysokie kryteria rankingu, którego merytorycznym partnerem jest Bisnode Polska.

Ocena dokonywana była pod katem możliwości realizacji przedsięwzięć w obszarze opieki zdrowotnej w taki sposób, aby były one rentowne, miały zdrowe finanse i spełniały wysokie kryteria w zakresie standingu finansowego – czyli tak jak firmy z innych obszarów gospodarki.

Uroczyste ogłoszenie wyników odbędzie się 18 lutego 2016 r. w trakcie „Kongresu Wyzwań Zdrowotnych”.

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.