logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

ZAPROSZENIE NA WEBINAR - LECZENIE GUZÓW MÓZGU SYSTEMEM TERAPII Nanotherm - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

webinar polski

webinar angielski

W związku z organizacją webinaru przez SPSK Nr4, firmę MagForce oraz fundację ALIVIA w dniu 8.06.2020 z okazji Swiatowego Dnia Guza Mózgu, dla pacjentów oraz zainteresowanych lekarzy zarówno z Polski jak i zagranicy, zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

REJESTRACJA DLA JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO     >>>>>>>>

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

W Cerkwi Grekokatolickiej NMP (Najświętszej Maryi Panny) w Lublinie w dniu 31 stycznia 2016 roku odbył się Koncert Kolęd w ramach projektu „Modlitwa za Ukrainę”. Koncert zorganizowano w ramach obchodów rocznicy protestów na kijowskim Majdanie i był formą podziękowania dla polskich Szpitali za przyjęcie rannych z Kijowa.

W czasie koncertu wykonanego przez chór Prawosławnych Duchownych wręczono przedstawicielom trzech Szpitali z Lubelszczyzny (SPSK Nr 4, Szpital MSWiA i Szpital w Puławach) ikony stworzone przez artystów z Ukrainy, Francji, Słowacji i Polski w ramach Międzynarodowego Pleneru Ikonograficznego „Eleos” w Kijowie.

W imieniu Szpitala Klinicznego Nr 4 przepiękną ikonę „Bogurodzica-Nieporuszona Ściana, opiekunka Ukrainy” odebrali Dyrektor Marian Przylepa oraz Pielęgniarka Naczelna Dorota Flis.

Dyrektor Marian Przylepa otrzymał również przyznany przez Kijowski Patriarchat Ukraińskiej Prawosławnej Cerkwi medal „Za poświęcenie i miłość do Ukrainy”.

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.