logo szpitala

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Wejście do Samodzielnego Publicznego Szpitala Nr 4 w Lublinie
Widok budynku Bloku Operacyjnego przy SPSK Nr 4 w Lublinie
Zakres działalności SPSK Nr 4 w Lublinie, a tle sala operacyjna w trakcie zabiegu

nekrolog

  •  "Z głębokim żalem informujemy, że zmarł emerytowany pracownik, były kierownik Kliniki Neurochirurgii i Neurochirurgii Dziecięcej, prof. dr hab. n. med. Marian Czochra. Rodzinie i bliskim wyrazy współczucia składa Dyrekcja oraz pracownicy Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie.
    Msza święta odbędzie się w dniu 12 lutego 2020 r. o godz. 13:00 w Katedrze Zamojskiej. Po mszy nastąpi złożenie ciała do grobu na Cmentarzu przy ul. Peowiaków w Zamościu."

 

  • "Z głębokim żalem informujemy, że zmarł emerytowany pracownik, były lekarz Kliniki Kardiochirurgii, dr n. med. Zygmunt Modrzewski. Rodzinie i bliskim wyrazy współczucia składa Dyrekcja oraz pracownicy Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie.
    Msza święta odbędzie się w dniu 14 lutego 2020 r. o godz. 13:00 w kaplicy cmentarnej przy ul. Lipowej w Lublinie. Po mszy nastąpi złożenie ciała do grobu."

 

  • Z głębokim żalem informujemy, że zmarła emerytowana pracownica Laboratorium Centralnego, lek. med. Aldona Szyszko. Rodzinie i bliskim wyrazy współczucia składa Dyrekcja oraz pracownicy Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie.
    Msza święta odbędzie się w dniu 14 lutego 2020 r. o godz. 9:00 w kaplicy cmentarnej przy ul. Unickiej w Lublinie. Po mszy nastąpi złożenie ciała do grobu."

 

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.